Kdo jsem?

Tak na tuto otázku jsem hledala odpověď několik let.
Moje hledání mě dovedlo až do hlubin vlhkého Amazonského pralesa, abych se zde setkala s moudrou Madre Ayahuascou, která mi pomohla odpovědi na mé otázky najít.
Mým životem se jako zlatá nit proplétají příběhy a osudy lidí, které provázím jako terapeutka v jejich vlastním hledání téměř dvacet let. A jsou to právě příběhy, které jsou živnou půdou, ve které jsem zapustila své kořeny.
Jmenuji se Michala Nová a jsem vášnivě ráda maminkou mým dvěma dětem,  ženou i manželkou, sběratelkou příběhů, průvodkyní labyrintem lidské mysli, strážkyní tajemství, tanečnicí na vlnách života,  správkyní naší rajské zahrady na horách Srdce ve východních Čechách, spisovatelkou, pokornou opatrovnicí několika včelích úlů a dharmovým tulákem, který miluje dobré víno, bylinky a sýr úplně stejně jako domorodou Medicínu předků.
Po návratu z Amazonie jsem se rozhodla připravit pro ženy Týpí na cestě, ve kterém mají možnost užít si krásné prožitkové a léčivé setkání s vlastními stíny.
Pro svou dceru jsem napsala a nakreslila knížku mandal Dar Luny, abych s ní oslavila její čarokrásnou proměnu dívky v ženu.
Vstupte tedy se mnou do okouzlujícího obyčejně neobyčejného světa setkání s vlastní duší a vydejte se na jedinečnou cestu zpět ke svým kořenům a k sobě samým.
S láskou Michala