Dar Luny

Ručně kreslené mandaly s povídáním věnované dospívajícím dívkám na jejich cestě k ženství jsem původně nakreslila pro svou dceru, abych s ní oslavila její první menstruaci – Menarché.

Hledala jsem nějaký krásný a jedinečný dárek, kterým bych jí udělala radost při příležitosti její proměny dívky v ženu, ale to pravé ořechové pořád ne a ne najít.

A tak jsem se rozhodla, že pro ni dárek vymyslím a přípravím sama! Mandaly byly jasnou volbou i proto, že moje dcera Ella se už s tužkou v ruce narodila a vášnivě ráda maluje a kreslí.

Tak přišla na svět knížka Dar Luny, ve které najdete 28 inspirativních mandal a afirmací s povídáním. 

V knížce je také menstruační kalendář na celý rok, který jsem pojmenovala LŮNALA a s nímž se dívky mohou skrz pravidelné zápisky naučit lépe znát své tělo, svůj menstruační cyklus a tím i samy sebe.

Dar Luny má praktickou kovovou kroužkovou vazbu, která umožňuje knížku plně rozevřít, vybarvovat a také si pak jednotlivé listy s mandalami vytrhnout a třeba pověsit na ledničku nebo zarámovat!

A protože vím, že dospívání je náročné období, připravila jsem do knížky i jedno krásné vizualizační cvičení. Pokud jste připojeni k internetu a máte v mobilním telefonu čtečku QR kódů, pak si můžete cvičení poslechnout na mých webových stránkách!

        Dar Luny pro vás vyrábím ručně a proto je na objednávku. 

               Formát: A4, 54 stran, kvalitní bezdřevý papír s certifikací, kroužková vazba

Hledáte opravdu výjimečný dárek pro svou dospívající dceru, kamarádku, sestřenici, vnučku nebo neteř při příležitosti její proměny dívky v ženu?

Skvělé! Připravila jsem pro vás tuto krásnou sadu mojí knížky Dar Luny a dvou „náramků vzáJemnosti“, které vám budou připomínat vaše vzájemné pouto. Náramky lze samozřejmě nosit také jako náhrdelníky! Záleží na vás, které možnosti dáte přednost.

Náramky vzáJemnosti jsou vyrobené z voskované šňůrky o délce 45cm s karabinkou a prodlužovacím řetízkem. Amulety jsou v barevné úpravě starostříbrná.

Na každý náramek patří dva odlišné amulety dle vašeho výběru.

Vybírat můžete z těchto amuletů:

Amulety je nejlepší vybírat srdcem podle toho, který vás právě osloví, ale pokud chcete, můžete si také přečíst, co který amulet symbolizuje.

1. labuť – vyjadřuje věrnost a přátelství

2. strom – vztahuje se k rodině a vyjadřuje úctu k předkům

3. bohyně – starověký symbol plodnosti

4. pegas – je symbolem ochrany

5. pírko – oslavuje svobodu

6. ruka Fatimy – podporuje plodnost a chrání před nebezpečím

7. srdce – je symbolem lásky a odvahy

8. lotosový kvítek – představuje symbol čistoty a osvícení

9. spirálka – je silný ochranný znak symbolizující nekonečno a cykličnost života

Oba náramky najdete v dárkovém pytlíčku spolu s amulety.